ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Самковська Оксана Вікторівна

Доповідач:

Самковська Оксана Вікторівна

Підготував:

САМКОВСЬКА Оксана Вікторівна, Начальник відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства

Галузь:

Програми розвитку

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

10.12.2024

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ЗАУВАЖЕННЯ ТА ПОБАЖАННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1571
Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Володимирецької селищної територіальної громади на 2025 рік

ВОЛОДИМИРЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(восьме  скликання)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

_______________ 2024 року

                            № _____ 

 

Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку Володимирецької селищної територіальної громади на 2025 рік

  

Відповідно до статті 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», керуючись пунктом двадцять два частини першої статті 26, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення збалансованого розвитку Володимирецької селищної територіальної громади, зростання добробуту мешканців, посилення соціальних гарантій, селищна рада,

 

ВИРІШИЛА:

 
  1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку Володимирецької селищної територіальної громади на 2025 рік  (далі – Програма), що додається.

  2. Фінансовому відділу Володимирецької селищної ради при формуванні селищного бюджету передбачити кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

  3. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику селищного голови Арсенію КОТОВИЧУ.



 

Тимчасово здійснюючий повноваження 

селищного голови, секретар селищної ради                                  Юрій БЛИЩИК







 

Рішення підготував:

 

Начальник відділу економіки, інвестицій, житлово-комунального господарства 

 

Оксана  САМКОВСЬКА

 

Погоджено:

Заступник селищного голови

Арсеній КОТОВИЧ

Начальник юридичного відділу

Тетяна МАСТІЙ

Начальник загального відділу

 

Начальник фінансового відділу

Наталія КРУК

 

Людмила ЯРМОЛЮК








 











 

Проєкт рішення оприлюднено на офіційному вебсайті Володимирецької селищної ради https://volodselrada.gov.ua/

10 грудня 2024 року № 1571









 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Рішення селищної ради

______________  2024 року №____









 

Програма

 економічного та соціального розвитку Володимирецької селищної територіальної громади на 2025 рік
























 

І. Загальні положення

Програма економічного та соціального розвитку територіальної громади Володимирецької селищної територіальної громади на 2024 рік (далі - Програма) розроблена відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про засади державної регіональної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проектів Бюджетної декларації та державного бюджету» (зі змінами).

У Програмі враховано положення та основні завдання програмних документів, які діють на державному та регіональному рівнях, зокрема:

Указ Президента України від 30 вересня 2019 року №722/2019 «Про цілі сталого розвитку України на період до 2030 року»;

постанова Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471 «Про затвердження Програми діяльності Кабінету Міністрів України»;

постанова Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2023 р. № 1315 «Про схвалення основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2024-2026 роки»;

постанова Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2020 р. № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2022 - 2027 роки»;

рішення Рівненської обласної ради від 13 березня 2020 року                                                                              № 1618 «Про Стратегію розвитку Рівненської області на період до 2027 року».

Програма розроблена з урахуванням пропозицій структурних підрозділів Володимирецької селищної ради, Рівненської обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських організацій із використанням показників державної статистики за два роки, а також прогнозних тенденцій розвитку регіону на 2025 рік.

Програма є механізмом упровадження Стратегічного плану розвитку Володимирецької селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - Стратегія-2027), у якій узагальнено основні напрями діючих місцевих галузевих програм.

Метою Програми є створення умов для стабільного функціонування економіки та соціальної сфери територіальної громади, активізації інвестиційної та інноваційної діяльності, забезпечення сталого розвитку територіальних громад, підвищення конкурентоспроможності господарського комплексу регіону на зовнішньому та внутрішньому ринках, забезпечення гідних умов життя і добробуту населення.

У Програмі враховано ключові пріоритети державної регіональної політики, визначені Державною Стратегією регіонального розвитку на 2021 - 2027 роки: людський розвиток та доступність якісних послуг, економічний розвиток територіальної громади та окремих її територій, територіальна згуртованість, а також наслідки проведення реформи місцевого самоврядування 

Продовження додатка

 

та територіальної організації влади в Україні, бюджетну децентралізацію, яка забезпечила перерозподіл бюджетних ресурсів на користь місцевого самоврядування і створила нові можливості для розвитку територіальних громад.

У Програмі визначено основні пріоритети, завдання та заходи економічного та соціального розвитку територіальної громади на 2025 рік.

Одним з найважливіших пріоритетів розвитку Володимирецької селищної територіальної громади є розвиток людського капіталу, як підґрунтя для росту економіки та підвищення якості життя населення, його комфортного та безпечного проживання та активного включення у соціально-економічні відносини (у тому числі тендерної рівності).

Для реалізації завдань та заходів Програми планується залучення бюджетних та небюджетних коштів, у тому числі, коштів міжнародної технічної допомоги та міжнародних фінансових організацій.

У Програмі представлені основні показники економічного і соціального розвитку територіальної громади на 2025 рік.

До Програми додаються переліки:

  1. Прогнозні макроекономічні показники розвитку Володимирецької селищної територіальної громади на 2025 рік (додаток 1);

  2. Перелік інвестиційних проектів, які планується реалізувати у 2025 році (додаток 2);

  3. Перелік цільових програм, які реалізовуватимуться у 2025 році (додаток 3).

 

ІІ. Соціально-економічна характеристика Володимирецької селищної територіальної громади

Володимирецька селищна громада утворена 12 червня 2020 року шляхом об'єднання Володимирецької селищної та Берестівської, Біленської, Великотелковицької, Воронківської, Довговільської, Жовкинівської, Красносільської, Любахівської, Половлівської, Степангородської і Хиноцької сільських      рад    Володимирецького    району    з    адміністративним  центром  

в селищі Володимирець (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 722-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Рівненської області»).

До складу територіальної громади увійшло 22 населені пункти: 1 селище та 21 село. Володимирецька селищна територіальна громада, зокрема, селище Володимирець як адміністративний центр громади,  розташована на відстані 28 км. від районного центру м. Вараш (мається на увазі протяжність автошляху Володимирець-Вараш. На півночі межує з Зарічненською територіальною громадою, на заході – з Вараською територіальною громадою, на сході – з Дубровицькою та Каноницькою територіальними громадами, на півдні – з Антонівською, Полицькою, Рафалівською та Сарненською територіальними громадами.

Продовження додатка

 

 Площа громади становить 707,1 км2 із загальною чисельністю населення 26302 особи, в тому числі міське населення налічує 9311осіб, а сільське населення –16991 осіб. Середня густота населення 37 чол. на км2.

 

2.1. Земельні ресурси і територія громади

Територія громади становить 70,71 тис. га, з них: сільськогосподарські угіддя – 20,7 тис. га (29 %), ліси та лісовкриті площі – 40,1 тис. га (57 %), забудовані землі – 1,1 тис. га (2 %), відкриті заболочені землі – 3,0 тис. га (4 %), відкриті землі без рослинного покриву або з незначним рослинним покривом – 0,8 тис. га (1 %),  під водою – 1,4 тис. га (2 %), заповідні – 3,8 тис.га

 

Рис.1. Структура земельного фонду Володимирецької  селищної територіальної громади станом на 2025 рік

Територіальний розподіл земельних ресурсів Володимирецької  громади характеризується відносною однорідністю. 14,7 % сільськогосподарських земель зосереджена в межах сіл Зелене, Красносілля і Липне, Решта населених пунктів охоплюють по 8-10 % земель даної категорії. Сільськогосподарські землі в  основному розміщені на місці колишніх лісів, луків та боліт, які були  осушені. Близько 800 га займають  піски, мало придатні для використання.

Найбільша частка площі земель під лісовими насадженнями розташована на території сіл Воронки, Луко, Радижеве та Хиночі (сумарно 29,8 %). Варто відзначити, що заліснення території громади в масштабах Рівненської області є 

Продовження додатка

одним із найбільших. Очевидно, що частка забудованих земель характерна для найбільшого населеного пункту територіальної громади – селища Володимирець (практично 30%).

Одним з найважливіших факторів, що впливають на родючість ґрунтів є їх кислотність на осушувальних землях. Останніми роками площі з кислими ґрунтами істотно збільшуються. Причому це зростання відбувається за рахунок збільшення середньокислих, сильнокислих і дуже сильнокислих ґрунтів. Інтегральним показником, який визначає стан природної родючості ґрунту, є рівень гумусу. Середньозважений показник вмісту гумусу у Вараському районі становить 2,2 %, що є характерним  і для земель Володимирецької територіальної громади (близько 30% ґрунтів мають такий показник рівня гумусу).

В умовах невисокої родючості вкрай мала частка земель є цікавою для великих агровиробників, проте раціональний підхід до ведення сільського господарства і обробітку землі дозволяє отримати гарні результати. 

 

2.2. Населення і трудові ресурси

Фактична чисельність населення Володимирейької селищної територіальної громади станом на 01.10.2024 складає 27365 осіб. 

Частка міського населення в загальній чисельності населення громади складає 34 %, сільського– 66 %. (Рис.2). 

Рис. 2. Структура чисельності населення Володимирецької селищної територіальної громади у розрізі населених пунктів

Продовження додатка

 

За останні сім років демографічна ситуація характеризується позитивною динамікою як в цілому, так і в розрізі більшості населених пунктів громади. Середньорічний темп приросту чисельності населення громади за 2010-2024 роки становить 0,5 %.

 

2.3. Зайнятість населення та безробіття

Насьогодні однією з негативних характеристик розвитку громади є динаміка рівня зайнятості. Очевидно, що при неповному використанні наявних трудових ресурсів економічна система працює не в повну силу її виробничих потужностей, що є гальмом економічного зростання громади.

Так, зростання рівня зайнятості в громаді спостерігалось із 2010 року (49,6 %) по 2018 рік (62,7 %), а 2020-2023 роки відзначилися спадом. Це зумовило високий рівень безробіття серед економічного активного населення громади і негативну його тенденцію.

Середнє значення рівня безробіття у 2024 році в громаді становить 23,3 %. 

В умовах воєнного стану спостерігається парадоксальна ситуація дефіциту робочої сили, особливо, робітничих професій, та високого рівня безробіття серед жінок без спеціальної підготовки або високої кваліфікації. 

Динаміка рівня зайнятості Володимирецької територіальної громади та району наразі має прямо-пропорційну залежність. Причиною такої ситуації є відносно невеликий термін існування нашої громади та високий ступінь інтеграції місцевого і районного ринків праці.

Де-факто, понад половина зайнятого населення працює у сфері послуг. Наступними за вагомістю сферами зайнятості є сільське, лісове господарство (20%) та охорона здоров’я. Натомість, туристично-відпочинкова сфера, яка могла б формувати вагому частку зовнішнього іміджу громади, прямим чином у структурі місцевого ринку праці представлена незначно – 2%. При чому, мультиплікативний ефект від такого роду діяльності також не  є значним.

 

2.4. Економіка громади

У Володимирецькій територіальній громаді виділяються 3 галузі промисловості (Табл.1).

 

Таблиця 1

Галузевий розподіл промислового сектору громади

Добувна галузь

ТОВ «Половлі пісок» (с. Половлі) - видобування піску, Середньорічний показник обсягів видобутку становить 25 тис. м. куб в рік.

Агросектор

На території громади функціонує 17 агробізнесів. Спеціалізація - вирощування соняшнику, кукурудзи, гречки.



 

Продовження додатка

 

Лісова та деревообробна промисловість

На території громади зареєстровано та здійснюють господарську діяльність 18  лісопильних підприємств. Спеціалізація - розпилювання колод на дошку та брус.

Закупівля сировини здійснюється переважно в державних лісових господарствах через електронні аукціони.

Переважна більшість підприємств постачають продукцію на внутрішній ринок. Одне підприємство орієнтовано на експорт.
Орієнтовний обсяг переробленої сировини у 2021 році становить 30 тис.м.куб.  

Можливості розвитку лісопильної галузі «від вшир до вглиб»: тобто йти в напрямку не лише нарощування об’ємів лісопиляння, а  вибудовувати повний цикл виробництва кінцевого товару. Заготівля-розпилювання-сортування-складування-сушіння-виробництво основної продукції-переробка відходів. Пріоритети: будівництво сушильних камер та складських приміщень-навісів, переробка відходів.

Одним із напрямів підвищення ефективності використання економічного потенціалу громади є стимулювання малого та середнього підприємництва.

 

2.5. Агропромисловий комплекс

 В агропромисловому комплексі територіальної громади домінуючу частку становить рослинництво. 

Рис. 3. Структура посівних площ під урожай 2025 року на території Володимирецької селищної територіальної громади 

Продовження додатка

 

Під урожай 2025 року сільськогосподарськими підприємствами на території громади проведено посів таких сільськогосподарських     культур:   жито      озиме,  ріпак,  кукурудза,  соняшник, гречка, соя. Загальна посівна площа сільськогосподарських культур становить 1965,1 га.

Інтегральним показником, який визначає стан природної родючості ґрунту, є рівень гумусу. Середньозважений показник вмісту гумусу, що є характерним  для земель Володимирецької територіальної громади становить 2,2 %, (близько 30% ґрунтів мають такий показник рівня гумусу).

В умовах невисокої родючості вкрай мала частка земель є цікавою для великих агровиробників, проте раціональний підхід із застосуванням новітніх агротехнологій дозволить ефективно використовувати посівні площі.

Місцевими аграріями планується розширення посівних площ в поєднанні з комплексом заходів, спрямованих на впровадження ефективних технологій ведення сільськогосподарської діяльності. Ефект від  зазначених заходів дозволить збільшити обсяг податкових надходжень у бюджет громади.

 

2.6. Сфера торгівлі та послуг

На території Володимирецької селищної територіальної громади функціонує 257 закладів торгівлі, з яких реалізацією непродовольчих товарів займається 110 (43 %) закладів, продовольчих – 82 (32 %) та за змішаною спеціалізацією працюють 65 (25 %). 

Ресторанне господарство громади формують 16 закладів, з яких 6 кафе (37,5%), 4 бари (25 %), 4 кав'ярні (25 %), 2 ресторани (12,5%). 

В громаді в селищі Володимирець функціонує 2 ринки з продажу змішаних товарів: «Меркурій» ТзОВ Фірма «АВМ Віва УН»  та критий ринок «Нектар».

 

2.7. Туристична та курортно-рекреаційна сфера

Туристична сфера для Володимирецької громади є надзвичайно привабливою. Одним з перспективних напрямків розвитку сфери є зелений туризм. Ключовим інфраструктурним елементом сільського зеленого туризму є агросадиби або агрооселі. Основні послуги – це надання проживання, харчування, перевезення Наразі на території громади місцевими жителями засновано 7 приватних агросадиб: агросадиба «Затишок» та агросадиба «Батьківська хата» (с. Малі Телковичі), агросадиба «Гостина» (с. Воронки), 2 агросадиби «Три сосни» (с. Біле), особисте селянське господарство  «Дари природи» (селище Володимирець) із загальною можливістю розміщення 22 осіб.  

Також функціонує приватна база відпочинку «Воронки» – розташована серед соснового лісу на березі мальовничого озера, одного з найчистіших озер Полісся, вода якого містить гліцерин, а навколо ростуть реліктові рослини, занесені до Червоної книги України. На базі доступно 50 ліжкомісць.

 

Продовження додатка

 

Цільовими групами відвідувачів є школярі колегіуму (таборування травень-червень), студенти та різновіковий контингент відпочиваючих. Працює пункт прокату туристичного інвентарю. Для відпочивальників доступно 9 ліжкомісць.

Приваблива та унікальна природа, самобутні звичаї та загадковість поліського краю – ключова передумова зростання туристичного попиту. 

Окрім значного природного потенціалу наша громада має автентичний культурно-історичний ресурс.

 

2.8. Соціальна та культурна  інфраструктура

Сфера культури та освіти. 

На території громади функціонують такі заклади культури: Центр культури і дозвілля «Перлина Полісся», Володимирецька централізована система публічно-шкільних бібліотек, Володимирецький історичний музей.

Гарантоване Конституцією України (ст.53) право на освіту на території громади забезпечують 3 дошкільні та 17 загальноосвітніх навчальних закладів.

 За останні п’ять років спостерігається позитивна тенденція збільшення кількості дітей у дошкільних закладах, що створює додаткове навантаження на них. Враховуючи таке навантаження, варто розглянути можливість відкриття ще одного такого закладу.

Середню освіту учні отримують у  7  гімназіях, 10 ліцеях, в яких створені умови для здобуття належного рівня знань, що вимагаються відповідними  навчальними програмами. 

Детальніша інформація про дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади громади представлена в таблиці 2. 

Таблиця 2.

Показники функціонування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів громади станом на 2024 рік

 

№ з/п

Назва закладу освіти

Кількість учнів, які здобувають освіту у ЗО, що функціонують, осіб

Кількість внутрішньо переміщених здобувачів освіти, що отримують освітні послуги в закладах, що функціонують, осіб

Кількість педагогічних працівників (без урахування сумісників), які працюють у закладах освіти, що функціонують, осіб

Кількість учнів з інвалідністю, осіб

1

Біленський ліцей

200

2

24

4

2

Великотелковицький ліцей

230

1

23

0

3

Володимирецький ліцей №1

640

7

68

22

Продовження додатка

 

4

Володимирецький ліцей №2

216

4

40

7

5

Володимирецький ліцей «Колегіум»

1012

18

91

24

6

Довговільський ліцей

443

2

44

12

7

Красносільський ліцей

155

5

26

0

8

Любахівський ліцей

159

0

25

3

9

Степангородський ліцей

690

0

56

26

10

Хиноцький ліцей

226

1

26

7

11

Берестівська гімназія

167

0

16

0

12

Бишляцька гімназія

132

0

13

1

13

Воронківська гімназія

386

2

36

9

14

Жовкинівська гімназія

95

0

17

3

15

Зеленівська гімназія

108

1

18

3

16

Малотелковицька гімназія

46

0

11

0

17

Половлівська гімназія

281

0

29

6

18.

ЗДО «Берізка»

44

0

2

0

19.

Володимирецький ЗДО «Малятко»

56

2

11

2

20

Володимирецький ЗДО «Казка»

125

2

17

2

 

Сфера охорони здоров’я.

Медичне обслуговування населення громади здійснює два комунальних некомерційних підприємства: «Володимирецька багатопрофільна лікарня» та «Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Володимирецької селищної ради. 

Комунальне некомерційне підприємство «Володимирецька багатопрофільна лікарня» обслуговує 65775 жителів Вараського району, із яких 20595 – діти, жителів сусідніх районів, міста Вараш та жителів інших областей України та іноземних громадян, які потрапили у ДТП на трасі міжнародного значення (або звертаються з інших причин у заклад), яка проходить на території району. 

В структуру КНП «Володмирецька багатопрофільна лікарня»  входять 9 стаціонарних відділень, в яких розгорнуто 255 ліжок, що складає 38,9 на 10 тис. жителів з цілодобовим перебуванням пацієнтів: 




 

Продовження додатка

 
  • хірургічне відділення №1 – надає допомогу при гострій хірургічній, травматологічній та гінекологічній патології та хірургічне відділення №2 – надає планову допомогу хірургічним, урологічним, гінекологічни та ЛОР пацієнтам. У структурі оперативних втручань переважають втручання на органах ШКТ, на шкірі та ПЖК, на жіночих статевих органах;

  • терапевтичне відділення №1 та №2 – надають допомогу терапевтичним, кардіологічним, неврологічним пацієнтам. В структурі терапевтичного відділення №1 в 2020 році створено інсультний блок на 6 ліжок, де надається спеціалізована медична допомога пацієнтам з ГПМК;

  • педіатричне відділення – надає стаціонарну допомогу дітям;

  • відділення АІТ – на 6 ліжок, укомплектоване сучасною апаратурою.

  • травматологічне відділення – надає стаціонарну допомогу травматологічним хворим;

  • акушерсько-гінекологічне відділення – надає цілодобову акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу;

  • оперблок  - на його базі проводяться цілодобові оперативні втручання, включаючи лапароскопічні.

В структуру закладу входить консультативно-діагностична поліклініка потужністю 400 відвідувань в зміну (61,0 на 10 тис. населення), на базі якої функціонує консультативне та діагностичне відділення.

Мережа закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу мешканцям громади, представлена 7 амбулаторіями загальної практики — сімейної медицини, які в межах своєї діяльності на засадах сімейної медицини забезпечують проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і зниження захворюваності, інвалідності і смертності, раннього виявлення захворювань, надають населенню кваліфіковану первинну лікувально-профілактичну допомогу, здійснюють його диспансеризацію та моніторинг за станом здоров'я. Детальна інформація щодо показників роботи амбулаторій відображена в таблиці 3. 

Таблиця 3. 

АЗПСМ Володимирецької селищної територіальної громади

 

Назва та місце розміщення

Рік побудови чи 

капремонту

Проектна потужність/

ліжок

Забезпеченість лікарями

1.

АЗПСМ Володимирець

2020

150

100

2.

АЗПСМ  с.Довговоля

2018

50

100

3.

АЗПСМ  с.Жовкині

2018

30

50

 

Продовження додатка

 

4.

АЗПСМ  с.Красносілля

2021

30

100

5.

АЗПСМ  с.Воронки

2019

30

100

6.

АЗПСМ  с.Хиночі

2019

40

0

7.

АЗПСМ  с.В.Телковичі

2019

50

75

 

ІІІ. Пріоритетні напрями, основні завдання і заходи щодо 

економічного та соціального розвитку Володимирецької селищної територіальної громади у 2025 році

 
  1. Сприяння реформуванню місцевого самоврядування, адміністративно- територіального устрою та розвитку Володимирецької селищної територіальної громади, удосконалення системи управління регіональним розвитком:

  • сприяння створенню належних матеріальних, фінансових та організаційних умов для зміцнення економічної бази та розвитку територіальної громади;

  • забезпечення виконання повноважень щодо економічного і соціального розвитку територіальної громади, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів;

  • забезпечення ефективного використання можливостей державного фонду регіонального розвитку, інших державних і недержавних джерел фінансування програм і проектів розвитку територіальної громади;

  • оптимізація мережі навчальних закладів району з урахуванням формування об’єднаної територіальної громади;

  • сприяння участі територіальної громади у програмах міжнародної технічної допомоги, активізація співпраці з донорськими організаціями щодо залучення коштів для фінансування інвестиційних програм та проектів, забезпечення реалізації заходів у рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»;

  • участь у щорічному обласному конкурсі проектів розвитку територіальної громади;

  • підтримка реалізації проектів розвитку територіальної громади, у тому числі проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».





 

Продовження додатка

 
  1. Підвищення рівня енергоефективності і енергозбереження, впровадження заходів щодо використання нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії:

  • впровадження енергозберігаючих заходів у галузях господарського комплексу та соціальній сфері територіальної громади;

  • проведення енергетичних обстежень бюджетних установ Володимирецької селищної ради та розроблення для бюджетної сфери територіальної громади  лімітів споживання енергоносіїв у  розрізі  електричної 

енергії, теплової енергії, водопостачання і водовідведення, з урахуванням вимог чинного законодавства;

- підвищення енергоефективності технологічних процесів шляхом удосконалення технологічного обладнання, використання енергозберігаючих технологій та матеріалів;

  • збільшення обсягів використання нетрадиційних джерел і альтернативних видів палива відносно рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів;

  • впровадження енергозберігаючих проектів на території Володимирецької селищної ради.

 
  1. Реалізація державної фінансово-бюджетної політики, підвищення рівня самостійності Володимирецької селищної територіальної громади:

  • забезпечення ефективного планування доходів і видатків селищного бюджету територіальної громади, належного виконання затверджених бюджетних призначень;

  • підвищення ефективності адміністрування податків, дотримання жорсткої дисципліни;

  •     збереження соціальної спрямованості бюджету територіальної громади;

  • проведення закупівель товарів робіт та послуг через електронну систему РroZoro;

  • забезпечення застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі з метою підвищення прозорості та ефективності використання фінансових ресурсів.

 
  1. Забезпечення належного функціонування центру надання адміністративних послуг, створення сприятливих умов для започаткування та ведення бізнесу, удосконалення реєстраційно-дозвільної системи у сфері господарської діяльності:

  • підвищення якості надання адміністративних послуг суб’єктам звернень через центр надання адміністративних послуг територіальної громади;

  • фінансове та матеріально-технічне забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг;


Продовження додатка

 
  • забезпечення реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», включаючи:

  • запровадження електронного документообігу між центром надання адміністративних послуг та суб'єктами надання адміністративних послуг;

  • створення регіонального порталу адміністративних послуг;

  • сприяння у створенні та забезпеченні діяльності центрів надання адміністративних послуг на території Володимирецької селищної територіальної громади.

 
  1. Підтримка зміцнення обороноздатності держави, формування правосвідомості громадян:

забезпечення виконання законодавства про військовий обов'язок, здійснення заходів з питань мобілізації та мобілізаційної підготовки;

  • сприяння у підготовці молоді до військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях;

  • здійснення заходів щодо охорони громадської безпеки, громадського порядку, боротьби зі злочинністю;

  • впровадження заходів щодо організації правового інформування і виховання населення;

  • запобігання злочинності у сфері економіки, активізація роботи з протидії корупції, організованій злочинності, «тіньовій» економіці;

  • реалізація заходів щодо протидії тероризму.

 
  1. Сприяння стабільній роботі промислового комплексу Володимирецької селищної територіальної громади, підвищенню конкурентоспроможності продукції місцевих виробн иків на внутрішньому і зовнішньому ринках:

  • комплексна підтримка модернізації виробничих потужностей, створення нових високотехнологічних виробництв, упровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій; 

  • ефективне використання земельних ресурсів землекористувачами всіх форм власності;

  • створення сприятливих умов для розширення сфери використання місцевих сировинних ресурсів, упровадження технологій поглибленої переробки сировини;

  • підвищення конкурентоспроможності господарського комплексу району.





 

Продовження додатка

 
  1. Підтримка стабільного функціонування та розвитку агропромислового комплексу територіальної громади:

  • створення сприятливих умов для залучення інвестицій в аграрний сектор, технологічного переоснащення діючих та організації нових високотехнологічних підприємств із виробництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції;

  • розвиток інфраструктури аграрного ринку, впровадження сучасних форм кооперації агровиробників, сприяння розширенню ринків збуту їх продукції;

  • реалізація на території громади заходів державної фінансової підтримки агропромислового комплексу шляхом здешевлення кредитів, а також підтримки галузі тваринництва;

  • сприяння розвитку селекційно-племінної роботи у тваринництві, підвищенню продуктивності тварин;

  • проведення інвентаризації земель, розроблення схем землеустрою та техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель;

  • запровадження нових технологій вирощування лісового посадкового матеріалу із закритою кореневою системою;

  • поступове переведення лісовирощування на генетико-селекційну основу;

  • виконання заходів, спрямованих на посилення охорони лісів від пожеж, шкідників, хвороб лісу, самовільних рубок та браконьєрства;

  • розробка та реалізація завдань та заходів щодо розвитку водного господарства на період до 2025 року.

 
  1. Сприяння залученню інвестиційних ресурсів для вирішення нагальних проблемних питань розвитку виробничої та соціальної сфери територіальної громади, покращення інфраструктури:

  • формування сприятливого інвестиційного клімату, сприяння пошуку потенційних інвесторів та впровадження інвестиційних проектів, забезпечення ефективного супроводу та обслуговування інвесторів;

  • будівництво, реконструкція та ремонт пріоритетних для територіальної громади об'єктів соціальної сфери, зокрема за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, інших фінансових ресурсів;

  • поточний та капітальний ремонт зовнішніх комунальних мереж водопостачання та водовідведення;

  • придбання медичного обладнання;

  • забезпечення доступу всіх населених пунктів до мережі Інтернет;

  • підтримка створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, модернізації системи утримання та обслуговування житлового фонду;

  • сприяння покращенню якості надання автотранспортних послуг населенню;

 

Продовження додатка

 
  • розвиток і вдосконалення мережі регулярних транспортних сполучень, забезпечення регулярним автобусним сполученням сільських населених пунктів;

  • забезпечення належного стану мережі автомобільних доріг загального користування, вулиць та доріг комунальної власності, проведення ремонту автомобільних доріг.

 
  1. Розвиток транскордонного співробітництва:

  • налагодження зв’язків з регіонами іноземних країн в економічній, інвестиційній, освітній, туристичній, культурній та інших сферах, сприяння зовнішньоекономічним зв’язкам підприємств, установ та організацій;

  • проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про порядок здійснення зовнішньоекономічної діяльності в умовах вільної торгівлі між Україною та ЄС, надання консультаційних послуг товаровиробникам територіальної громади стосовно використання зовнішньої допомоги ЄС;

  • організація, проведення та участь у заходах міжнародного характеру (форумах, зустрічах, конференціях, семінарах, тренінгах) стосовно управління проектами в рамках фінансових інструментів ЄС;

  • наповнення усіма привабливими інвестиційними пропозиціями територіальної громади Інвестиційної карти Рівненської області та спеціалізованого сайту http://investinrivne.org.

 
  1. Розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури та територій, формування позитивного туристичного іміджу територіальної громади:

  • сприяння розвитку перспективних видів туризму (в тому числі сільського), розширення мережі туристичних маршрутів;

  • створення нових агросадиб у місцях відпочинку туристів, надання ними традиційних для місцевості послуг;

  • забезпечення представлення туристичного потенціалу територіальної громади на спеціалізованих всеукраїнських та міжнародних туристичних заходах, виготовлення та поширення рекламно-інформаційної продукції;

  • розроблення маркетингових матеріалів про туристичний потенціал громади та представлення їх на міжнародних, всеукраїнських, обласних спеціалізованих виставкових заходах, бізнес-форумах;

  • сприяння в організації та проведенні місцевих іміджевих заходів (фестивалів, виставок, акцій).

 
  1. Сприяння зростанню рівня зайнятості населення, підвищенню конкурентоспроможності робочої сили на ринку праці:

  • здійснення систематичного аналізу ситуації на ринку праці, реалізація заходів щодо розв’язання проблеми безробіття, передусім громадян, які не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції;

Продовження додатка

 
  • сприяння працевлаштуванню громадян в тому числі для внутрішньо переміщених осіб;

  • творення умов для самозайнятості населення та підтримка підприємницької ініціативи безробітних;

  • забезпечення професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян відповідно до замовлень роботодавців;

  • залучення безробітних до громадських робіт, розширення видів таких робіт.

 
  1. Підвищення ефективності та адресності соціального захисту населення:

  • реалізація заходів щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції;

  • забезпечення обліку осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, надання їм щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання (в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг);

  • забезпечення призначення житлових субсидій населенню територіальної громади за удосконаленим (спрощеним) порядком;

  • надання усіх видів соціальних допомог, компенсацій відповідно до норм чинного законодавства;

  • забезпечення соціальної підтримки багатодітних сімей, їх прав та законних інтересів;

  • комплексне медико-санітарне забезпечення осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 
  1. Підвищення якості та доступності медичних послуг населенню на первинному, вторинному та третинному рівнях надання медичної допомоги:

  • забезпечення формування мережі лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини відповідно до нормативу забезпеченості та укомплектування їх медичним обладнанням;

  • придбання медичної апаратури, обладнання, виробів медичного призначення;

  • сприяння підготовці на базі провідних закладів охорони здоров’я країн Європи лікарів сімейної медицини, кардіологів, організаторів охорони здоров’я;

  • здійснення заходів для переходу до страхової моделі (соціального медичного страхування);

  • активізація медико-соціальної профілактики, інформаційної та освітньо- роз’яснювальної роботи серед населення щодо формування здорового способу життя;

 

Продовження додатка

 
  • впровадження страхової медицини на рівні первинної медичної допомоги та відшкодування вартості ліків хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та бронхіальну астму;

  • продовження удосконалення та запровадження медичних стандартів надання медичної допомоги та індикаторів якості роботи закладів охорони здоров’я та їх підрозділів;

  • забезпечення імунопрофілактики, здійснення інших заходів щодо раннього виявлення захворювань, профілактики і боротьби із соціально-небезпечними хворобами;

  • забезпечення сімейних лікарів житлом.

 
  1. Забезпечення громадянам рівних умов доступу до якісної освіти шляхом оптимізації мережі навчальних закладів на території Володимиреиької селищної територіальної громади:

  • оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів громади Володимирецької селищної ради, створення умов для однозмінного навчання; 

  • модернізація матеріально - технічної та методичної бази загальноосвітніх навчальних закладів, підвищення рівня професійної компетентності вчителя;

  • створення умов для раннього виявлення творчих нахилів дитини, забезпечення умов у навчальних закладах району для збереження здоров’я учнів;

  • забезпечення профільного навчання учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, профорієнтаційної роботи та допрофільної підготовки;

  • забезпечення регулярного безоплатного підвезення учнів, дітей та педагогічних працівників до навчальних закладів;

  • забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів комп’ютерними комплексами (у тому числі заміна морально застарілих), розширення доступу до швидкісного Інтернету;

  • впровадження нових державних стандартів професійно-технічної освіти та розроблення відповідних програм професійного навчання;

  • створення належних умов для здобуття якісної освіти дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми, які потребують корекції фізичного або розумового розвитку, соціальної адаптації; запровадження інклюзивної освіти;

  • збільшення чисельності дітей, охоплених дошкільною освітою; відкриття нових дошкільних навчальних закладів і груп з короткотривалим перебуванням дітей;

  • розширення мережі навчально-виховних комплексів «Школа-дитячий садок»;



 

Продовження додатка

 
  • створення умов для подальшого розвитку позашкільної освіти шляхом упорядкування та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів як координаційних центрів виховної роботи; проведення модернізації навчальної матеріально - технічної бази закладів, оснащення їх сучасним обладнанням;

  • покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів (реконструкція та капітальний ремонт), проведення заходів енергозбереження;

  • надання навчальним закладам самостійності щодо розпорядження фінансовими ресурсами.

 
  1. Збереження та підтримка культури, народних традицій і надбань, пам'яток культурної спадщини:

  • проведення паспортизації пам’яток культурної спадщини територіальної громади;

  • виготовлення рекламно - сувенірної продукції;

  • формування місцевих переліків елементів нематеріальної культурної спадщини та підготовка відповідних пропозицій для внесення їх до списків обласного рівня; 

  • забезпечення інформаційних потреб населення, продовження комп’ютеризації бібліотечних закладів та підключення їх до мережі інтернет;

  • розширення мережі туристичних тематичних маршрутів;

  • участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалях, святах, оглядах, конкурсах, конкурсу літературних творів імені Михайла Дубова.

 
  1. Формування здорового способу життя, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді:

  • організація відпочинку і оздоровлення дітей та молоді, пропагування здорового способу життя, профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі;

  • створення умов та підтримка молодіжних ініціатив, сприяння інтелектуальному та творчому розвитку молоді, патріотичне виховання, розвиток духовності, інтеграція українського молодіжного руху до європейських та світових молодіжних структур;

  • сприяння реалізації права дитини на виховання в сім’ї, підвищення рівня влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у будинки сімейного типу і прийомні сім’ї;

  • проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги;

  • сприяння розширенню спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом, підтримка мережі центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивних клубів, закладів дитячо-юнацького та резервного спорту, громадських спортивних організацій;


Продовження додатка

 
  • проведення обласних спортивно-масових заходів та змагань, забезпечення належної підготовки команд і спортсменів району (у тому числі інвалідів- спортсменів та ветеранів) до участі у обласних, всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях.

 

17. Реалізація державної політики у сфері охорони довкілля; підвищення рівня захисту населення і території Володимирецької селищної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру:

  • проведення системної роботи щодо збереження природно-заповідного фонду;

  • упорядкування діючих звалищ твердих побутових відходів та ліквідація стихійних звалищ відходів, проведення паспортизації місць видалення відходів на території громади;

  • забезпечення збирання, перевезення, зберігання та знешкодження непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин;

  • реалізація комплексу заходів щодо запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах та на торфовищах;

  • очищення території громади від вибухонебезпечних предметів;

  • удосконалення автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту територіальної громади, створення матеріальних резервів усіх рівнів для запобігання виникненню і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій.

 
  1. Реалізація державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів:

  • ефективне управління фінансовими ресурсами для своєчасного і в повному обсязі виконання бюджетів усіх рівнів;

  • підвищення оперативності проведення видатків при виконанні бюджетних програм;

  • здійснення покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів;

  • здійснення контролю за надходженням та цільовим спрямуванням бюджетних коштів;

  • проведення організаційно-технічних заходів щодо переходу селищного бюджету на систему дистанційного обслуговування клієнтів;

  • удосконалення казначейського обслуговування селищного бюджету.


Секретар селищної ради                                                             Юрій БЛИЩИК




 

Додаток 1 до Програми

 

Прогнозні макроекономічні показники розвитку

 Володимирецької селищної територіальної громади

 на 2025 рік

 

№ п/п

Показник

Звіт

Очікув. виконання

Прогноз на

 

 

2023

2024

2025

1

2

3

4

5

1

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг), млн. грн.

39

31

31

2

Індекс промислової продукції, відсотків до попереднього року

93

98

100

3

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу, грн

1425

1240

1142

4

Валова продукція сільського господарства, в співставних цінах 2010-2012 р., млн. грн

3,3

3

3

5

Валова продукція сільського господарства, відсотків до попереднього року

89

91

100

6

Валова продукція сільського господарства у розрахунку на одну особу, грн.

121

110

110

7

Обсяг капітальних інвестицій у розрахунку на одну особу, грн.

1328

979

979

8

Середня чисельність наявного населення, тис. осіб

27,3

27,4

27

9

Рівень безробіття населення у віці 15–70 років (за методологією МОП), відсотків до економічно активного населення відповідного віку

23,3

25,6

26

10

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, грн.

12320

14600

16800

11

Кількість суб’єктів підприємницької діяльності фізичних осіб

544

540

396

12

Кількість суб’єктів підприємницької діяльності юридичних осіб

51

38

36

 

Додаток 2 до Програми

 

Перелік інвестиційних проектів,

які планується реалізувати у 2025 році

 

Найменування проєктів розвитку району та громад відповідно до проєктно-кошторисної документації (із зазначенням адреси об’єктів)

Період реалізації, роки

Кошторисна вартість

Орієнтовний обсяг фінансування на 2025 рік

усього

Залишок на 01.01.2025

1

2

3

4

5

Володимирецька територіальна громада 

(усього по громаді)

415 692,29

368 893,86

368 893,86

Об’єкти регіонального значення

Поточний середній ремонт автомобільної дороги О180203  Володимирець-Красносілля-Малі Телковичі  на ділянці км 19+400 - км 24+800

2021-2025

223474,580

223366,502

223366,502

Капітальний ремонт автомобільної дороги О 180212 /О 180203/ - Бишляк км 0+000 – км 5+000

2021-2027

75000,000

75000,000

75000,000

Усього, (тис.гривень)

298 474,58

298 366,50

298 366,50

Об’єкти місцевого  значення

Реконструкція Степангородської ЗОШ I-III ст. по вул. Шевченка, 59 в с. Степангород Володимирецького району під Степангородський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад (ДНЗ)» Володимирецької районної ради»

2016-2025

93504,488

47295,488

47295,488

Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 64371 на вул. Миру, 4 в селищі Володимирець Рівненської області

2019-2025

7 120,094

7 017,030

7 017,030

Капітальний ремонт протирадіаційного укриття № 64263 на вул. Горького, 2 в селищі Володимирець Рівненської області

2025-2025

2 184,974

2 126,282

2 126,282

Капітальний ремонт покрівлі Зеленівської гімназії Володимирецької селищної ради за адресою: вул. Шкільна, 2 с. Зелене Вараського району Рівненської області

2021-2025

871,985

821,985

821,985

 

Продовження додатка

 

Капітальний ремонт покрівлі блоку початкових класів Володимирецького ліцею №1 Володимирецької селищної ради за адресою: вул. Поштова, 17 селище. Володимирець Вараського району Рівненської області (коригування)

2021-2025

1574,114

1517,715

1517,715

Капітальний ремонт (утеплення фасадів) Володимирецького закладу дошкільної освіти комбінованого типу «Казка» на вул. Пилипа Орлика,1 в селищі Володимирець Рівненської області

2021-2025

3481,855

3421,855

3421,855

Капітальний ремонт будівлі Красносільського ЗЗСО І-ІІІ ст. по вул. Центральній, 24 в с. Красносілля Вараського району Рівненської області (заміна вікон та зовнішніх дверей)

2021-2025

1906,730

1876,730

1876,730

Капітальний ремонт покрівлі Половлівської гімназії Володимирецької селищної ради по вул. Лесі Українки, 29б с. Половлі Вараського району Рівненської області

2021-2025

3011,426

2918,232

2918,232

Капітальний ремонт покрівлі будинку культури по вул. Лесі Українки, 29а, с. Половлі Володимирецької територіальної громади Вараського району Рівненської області

2021-2025

3562,043

3532,043

3532,043

Усього, (тис.гривень)

117217,709

70527,36

70527,36















 

Додаток 3 до Програми

 

Перелік цільових програм,
які реалізовуватимуться у 2025 році

№ з/п

Назва програми

Реквізити рішення Володимирецької селищної ради, яким затверджена програма 

(№ та дата)

1

Стратегічний план розвитку Володимирецької селищної територіальної громади на період до 2027 року

Рішення № 718 від 04.02.2022 року

2

Комплексна програма благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Володимирецької селищної територіальної громади на 2022-2025 роки

Рішення № 561 від 07.12.2021 року

3

Програма відзначення державних, регіональних, професійних свят та пам`ятних дат, проведення культурно-масових та представницьких заходів у Володимирецькій селищній територіальній громаді на 2025-2027 роки

Рішення №1717 від 22.11.2024 року

4

Програма фінансової підтримки комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню «АКВА» та його відокремлених підрозділів на 2024-2027 роки

Рішення № 1442 від 29.0.2024 року

5

Програма утримання та розвитку благоустрою населених пунктів Володимирецької селищної територіальної громади на 2023-2025 роки

Рішення № 1065 від 21.04.2023 року

6

Програма організації та проведення суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2021-2025 роки

Рішення № 73 від 24.12.2020 року

7

Цільова програма «Сприяння ефективному розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у територіальної громади Володимирецької селищної ради на 2021-2025 роки»

Рішення № 79 від 24.12.2020 року

8

Програма «Підтримка обдарованих дітей Володимирецької селищної територіальної громади на 2023-2025 роки» 

Рішення № 957 від 23.12.2022 року

9

Програма розвитку фізичної культури та спорту Володимирецької селищної територіальної громади на 2023-2025 роки

Рішення № 958 від 23.12.2022 року 

10

Про затвердження стратегічного плану дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Володимирецькій селищній територіальній громаді на 2021-2026 роки

Рішення № 345 від 27.08.2021 року 

11

Цільова соціальна програма національно-патріотичного виховання у Володимирецькій селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки

Рішення № 346 від 27.08.2021 року

12

Комплексна цільова програма соціального захисту населення Володимирецької селищної територіальної громади на 2023-2025 роки

Рішення № 978 від 03.02.2023 року 

 

Продовження додатка

 

13

Програма оздоровлення та відпочинку дітей Володимирецької селищної територіальної громади на 2024-2026 роки

Рішення № 1354 від 23.12.2023 року 

14

Програма щодо реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року у Володимирецькій селищній територіальній громаді на 2024-2025 роки

Рішення № 1533 від 04.06.2024 року 

15

Програма харчування дітей дошкільного віку та учнів шкільного віку закладів освіти Володимирецької селищної ради на 2025 рік

Рішення № _____ від ____________ 2024 року

16

Програми інформаційної політики та зв’язків із громадськістю Володимирецької селищної ради на 2024-2025 роки

Рішення №1659 від 27.09.2024 року

17

Програми інформатизації Володимирецької селищної ради на 2024-2025 роки

Рішення №1349 від 22.12.2023 року

18

Програма організації та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру на території Володимирецької селищної територіальної громади на 2023-2025 роки

Рішення № 995 від 03.02.2023 року

19

Програма поводження з твердими побутовими відходами на території Володимирецької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

Рішення № 559 від 07.12.2021 року

20

Програма здійснення землеустрою на території Володимирецької селищної ради на 2021-2025 роки 

Рішення № 68 від 24.12.2020 року

21

Комплексна програма профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Володимирецької селищної територіальної громади на 2024-2025 роки

Рішення № 1355 від 22.12.2023 року

22

Антикорупційна програма Володимирецької селищної ради

Рішення № 281 від 09.07.2021 року

23

Програми реалізації заходів щодо погашення податкового боргу дошкільних навчальних закладів, що ліквідуються на 2024-2025 роки

Рішення № 1711 від 15.11.2024 року

24

Програма Правовий захист інтересів Володимирецької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

Рішення № 72 від 24.12.2020 року

25

Програма захисту населення і територій Володимирецької селищної територіальної громади від надзвичайних ситуацій та забезпечення організації заходів пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на 2021 - 2025 роки

Рішення № 295 від 09.07.2021 року

26

Комплексна програма забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Володимирецької територіальної громади на 2021-2025 роки

Рішення № 435 від 29.10.2021 року

27

Програма забезпечення територіальної оборони Володимирецької територіальної громади на 2023 - 2025 роки

Рішення № 996 від 03.02.2023 року

28

Програма розвитку меліорації земель та захисту населених пунктів та сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод Володимирецької територіальної громади на 2023-2027 роки

Рішення № 1086 від 30.05.2023 року

29

Програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення у Володимирецькій територіальній громаді на 2023 - 2025 роки

Рішення № 1087 від 30.05.2023 року

 

Продовження додатка

 

30

Програма військово-патріотичного виховання та підготовки молоді Володимирецької територіальної громади до служби в Збройних Силах України на 2021 - 2025 роки

Рішення № 76 від 24.12.2020 року

31

Програма розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики у Володимирецькій територіальній громаді протягом 2023-2025 років 

Рішення № 1328 від 08.12.2023 року

32

Програми забезпечення технічними та іншими засобами осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, стомованих-хворих на 2024-2026 роки

Рішення № 1273 від 13.10.2023 року

33

Програма по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2024-2025 роки 

Рішення № 1352 від 21.12.2023 року

34

Програма щодо медикаментозного забезпечення громадян на 2024-2025 роки, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання та проживають на території Володимирецької територіальної громади

Рішення № 1351 від 21.12.2023 року

35

Програма матеріально-технічного Забезпечення сесійної та депутатської діяльності на 2021 – 2025 роки 

Рішення № 288 від 09.07.2021 року

36

Соціальна програма запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі Володимирецької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

Рішення № 445 від 29.10.2021 року

37

Програма використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2021-2025 роки

Рішення № 279 від 09.07.2021 року

38

Програма підтримки Трудового архіву Володимирецької селищної територіальної громади на 2022-2026 роки 

Рішення № 565 від 07.12.2021 року